Антиплагіатний сервіс та LMS Moodle як частина екосистеми з підготовки наукових та академічних робіт.

Написання текстової роботи складається з таких етапів:
1. Постановка задачі та проведення дослідження
2. Опис отриманих результатів та апробація
3. Публікація

Кожен крок зручно здійснювати онлайн для того, щоб запобігти зайвому витрачанню часу, паперу та зусиль. Інтеграція антиплагіатного сервісу з LMS Moodle дозволить швидко та просто виконати усі умови для написання якісної роботи.

Для викладачів закладів освіти LMS Moodle дозволяє створювати онлайн опитування, завантажувати лекції та інші навчальні матеріали, дистанційно оцінювати студентські роботи та надавати їм зворотний зв'язок.

Для студентів LMS Moodle зручний своєю можливістю дистанційного навчання, що є надзвичайно важливим під час карантину.

Переваги інтеграції LMS Moodle та антиплагіатного сервісу полягають в повсякчасному доступі навчальних матеріалів, самостійному завантаженні робіт, їхній автоматичній перевірці, економії часу та паперу.

Для того, щоб вдосконалити навчальний процес в закладі освіти, необхідно впровадити LMS Moodle у ЗВО та інтегрувати його з антиплагіатним сервісом.

Антиплагіатний сервіс дозволяє визначити відсоток схожості у роботі, показує джерела, з якими було знайдено текстові збіги, відображає будь-які текстові модифікації у тексті, дозволяє залишати коментарі та формувати PDF звіт після опрацювання.

Детальніше про налаштування інтеграції у презентації та на сайті https://support.unicheck.com/hc/uk/categories/360001448134-%D0%86%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%97-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%87%D0%B0

Перелік використаних джерел:
1. https://support.unicheck.com/hc/uk
2. https://www.youtube.com/channel/UCjMPspaG1vsUm6hb7VVf0HA
3. https://www.facebook.com/UnicheckUa/
4. https://unicheck.com/ua/blog/